SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

Gościmy dzieci z lubskich przedszkoli

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

15 marca do naszej placówki przybyli niezwykli goście- dzieci z lubskich przedszkoli. Celem ich wizyty było zapoznanie ze szkołą. Po przywitaniu, sześciolatki podzielone na dwie grupy, zostały oprowadzone przez p. Merwę i p. Modrzejewską po gabinetach edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, bibliotece, sali komputerowej, świetlicy i  innych pomieszczeniach.

Dzieci miały możliwość usiąść w ławkach szkolnych. Bardzo chętnie oglądały książki przedstawione przez p. Cierebiej oraz oglądały pracownię internetową, którą zaprezentowała p. Niedźwiedzka.

Następnie przedszkolaki oglądnęły część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły (występy taneczne oddziału przedszkolnego, występ czirliderek oraz teatrzyk w wykonaniu ucz. klas trzecich).. Nikogo nie trzeba było prosić do wspólnej zabawy z muzyką oraz chustą Klanza.  Dzieci doskonale bawiły się. Do zabawy dołączyli również starsi uczniowie.

Na zakończenie goście otrzymali foldery prezentujące naszą szkołę oraz piękne zakładki.

Danuta Modrzejewska

I. N