SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

26 marca - podsumowanie V edycji konkursu w WORD w Zielonej Górze
Kaja Andrzejczak laureatką Lubuskiego Konkursu
Grafiki Komputerowej "Mój znak bezpieczeństwa"

Uczniowie klas IV - VI wzięli dość licznie (prace) udział w V edycji Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Mój znak bezpieczeństwa", którego organizatorami byli: Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze – główny organizator oraz współorganizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Zielonej Górze oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze.

Głównym celem Konkursu jest rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności i aktywności uczniów w poprawie bezpieczeństwa w  miejscach użyteczności publicznej.

Spośród nadesłanych prac wybrano najlepsze, a wśród nich znalazł się również znak wykonany przez uczennicę klasy VI a Kaję Andrzejczak. Została więc ona laureatem i otrzymała atrakcyjną nagrodę rzeczową oraz kalendarz na przyszły rok szkolny ilustrowany znakami wszystkich laureatów; tak się złożyło, że było ich 12 :)

Laureatce serdecznie gratulujemy!

A Was wszystkich, drodzy uczniowie, zachęcam do brania udziału w kolejnym konkursie, w którym też czekają cenne nagrody (informacje na stronie Informatyka).

Protokół rozstrzygnięcia konkursu

Informacje o podsumowaniu