SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

27 czerwca - pożegnanie absolwentów

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek dla naszych szóstoklasistów - od tego momentu absolwentów naszej szkoły.

Uroczyste pożegnanie przygotowane przez klasy piąte rozpoczęło się o godzinie 800 na sali gimnastycznej. Tradycyjnie już nastąpiła zmiana pocztu sztandarowego i flagowego, ślubowanie i oczekiwany z niecierpliwością moment: wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej. Ten etap nauki za absolwentami.

Bardzo miłym momentem jest również ten, w którym dyrekcja wręcza nagrody. A było ich sporo i to nie tylko dla uczniów, a również dla rodziców angażujących się we współpracę z wychowawcą, szkołą.

Żegnamy Was drodzy absolwenci
i życzymy wielu sukcesów
na dalszych etapach edukacji,
a w życiu prywatnym
szczęścia i pomyślności.

Będziemy Was pamiętać, wspominać i przypominać sobie wspólnie spędzone chwile. A dla pamięci zapiszemy Was wśród absolwentów naszej szkoły, na kartach kronik i stronach internetowych.
Już tu jesteście :)

fotki