SP nr 3 w Lubsku- kalendarium wydarzeń Aktualności

Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Osiągnięcia uczniów   Fotki

27 czerwca - apel kończący
rok szkolny 2013/ 2014

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje - lekcje skończone...

Jeszcze tylko apel, nagrody, podsumowania, ostatnie spotkania klasowe i.... wakacyjny odpoczynek.

Uroczysty apel rozpoczął się o 930. Obecni byli na nim: przedstawiciel Policji, Nadleśnictwa Lubsko, pan nadzorujący bezpieczeństwo w naszej szkole, przedstawiciel władz miejskich- Burmistrz Miasta Lubsko i oczywiście nasze grono pedagogiczne z dyrekcją szkoły na czele oraz rodzice. Ale najważniejsi w tym dniu byliście Wy- drodzy uczniowie.

Za całoroczny trud otrzymaliście nagrody: za naukę, za udział w konkursach, za udział w akcjach i programach realizowanych w tym, minionym już, roku szkolnym.

Wszystkich nagród tu nie przytoczymy, ale te najważniejsze, za naukę i systematyczne uczęszczanie do szkoły możecie podejrzeć tu.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

I na koniec pozostaje nam życzyć wspaniałych wakacji !
Wypoczywajcie bezpiecznie!

fotki