Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Aktualności   Fotki

30 maja

Z okazji Dnia Dziecka w piątek 30 maja odbyły się w naszej szkole zawody sportowe:

klasy I- III- gry i zabawy sportowe

klasy IV- VI- zawody lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora Szkoły

klasy VI- turniej piłki siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców.

Ponadto uczniowie mogli brać udział w różnych konkursach sportowych prowadzonych przez nauczycieli na terenie boisk szkolnych. Każdy uczeń za udział otrzymywał nagrodę- słodycze.

W rozgrywkach piłki siatkowej plażowej brały udział reprezentacje klas szóstych, składające się z 5 dziewcząt i 5 chłopców. W kategorii dziewcząt i chłopców zwyciężyła klasa VI b.

W zawodach lekkoatletycznych brało udział po 10 uczniów z klas IV i V- 5 dziewcząt i 5 chłopców. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach:

-        bieg na 300 m

-        bieg na 60 m

-        rzut piłeczką palantową

-        rzut piłką lekarską 3 kg

-        sztafeta 4 x 150 m

Rywalizacja w tych zawodach była bardzo zacięta- po dziesięciu konkurencjach klasy V a i V b miały taką samą liczbę punktów. Ostatecznie o zwycięstwie zdecydowała sztafeta 4 x 150 m, którą wygrała klasa V b i tym samym zdobyła Puchar Dyrektora Szkoły.

zobacz zdjęcia z Dnia Sportu

I. N.