Strona główna     Nauczyciele    Uczniowie    Aktualności   Fotki

6 czerwca

6 czerwca uczniowie klasy I a i II b pojechali na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Rogowie.

Wyjazd był wczesnym rankiem, ponieważ droga była daleka (okolice Gniezna). Jednak długa podróż opłaciła się. Na powierzchni ok. 20 hektarów urządzono wspaniały Park Dinozaurów. Pani przewodnik ciekawie i wyczerpująco opowiadała o każdym osobniku. Dzieci z zainteresowaniem podziwiały prahistoryczne gady. Następnie zwiedziliśmy muzeum.

Na terenie parku znajduje się kompleks gastronomiczny- tam zjedliśmy obiad. Obok był wspaniały plac zabaw, który spodobał się nie tylko dzieciom się!

Czas szybko minął i ruszyliśmy w drogę powrotną. W Lubsku byliśmy po godzinie 22- zmęczeni, ale zadowoleni po takiej wyprawie pełnej wrażeń.

zobacz więcej zdjęć

I. N.