Strona główna   Dokumenty  Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

WYKAZ ULIC I MIEJSCOWOŚCI

NALEŻĄCYCH DO OBWODU

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBSKU

MIEJSCOWOŚCI : Białków, Chocicz, Chocimek, Janowice, Lutol, Małowice, Mokra, Nowiniec, Stara Woda, Tuchola.

ULICE : Baśniowa, Błotna, Chrobrego, Czwartaków, Dąbrowskiego, Dębowa, Farbiarska, Gdańska, Jasna, Jodłowa, Kanałowa, Kopernika, Kosynierów, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście, Krasińskiego, Krótka, Krucza, Letnia, Mickiewicza, Moniuszki, Nadrzeczna, Paderewskiego, Parkowa, Pl. Wolności, Pl. Przyjaźni, E. Plater, Podmokła, Pokoju, Popławskiego, Poznańska, Pułaskiego, Racławicka, Sienkiewicza, Sportowa, Strażacka, Szpitalna, Traugutta, Warszawska, Zamkowa, Zieleniecka.