Nazwisko i
imię |
Rodzaj
sukcesu |
Gorczyca Sara |
- laureatka Lubuskiego
Konkursu Recytatorskiego (udział w powiatowym konkursie)
- wyróżnienie w konkursie
matematycznym „Kangur” |
Ratomska Julia
Fałek Oliwia
Kawalir Agata
Perzanowska Klaudia
Ziemba Klaudia
Korżel Natalia |
V- VI miejsce w Lubuskiej
Olimpiadzie Młodzieży mini piłki siatkowej trójek dziewcząt |
Stemler Weronika
Perzanowska Natalia |
Laureatki ogólnopolskiego
konkursu ekologicznego |
Paulina Przygoda |
- finalistka wojewódzkiego
konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie”
- I miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2010
- laureat III stopnia
Matematyka Oxford
- I miejsce w kraju w Ogólnopolskim
Konkursie Matematycznym PANDA 2010
- IV miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS 2010 |
Tomasz Socha |
Finalista wojewódzkiego
konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie” |
Adrian Przygoda |
Finalista wojewódzkiego
konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie” |
Boranowska Marlena |
V miejsce w biegu na 60 m
w finale wojewódzkim LA, |
VIII miejsce w biegu na
60 m w Ogólnopolskich Zawodach Czwartków LA Warszawa |
Błaszków Klaudia |
VI miejsce w finale
wojewódzkim LA w pchnięciu kulą |
Krawczuk Dawid |
Udział w finale
wojewódzkim LA w skoku wzwyż |
Kupisek Mateusz |
Finalista Ogólnopolskich
Zawodów – Czwartków LA |
Punkt Filialny
Mierków |
Bartłomiej Barski |
- I miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2010
- IX miejsce w kraju
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PANDA 2010
- V miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS 2010
- II miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST
- VI miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS
- III miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN |
Martyna
Kawka
|
- III miejsce w kraju
w Ogólnopolskim Konkursie
Matematycznym ALBUS 2010
- III miejsce w
kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PANDA 2010
- II miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS 2010
- XIII miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST |
Natalia
Milewicz |
- III miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2010
- III miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PANDA 2010
- IV miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS 2010
- I miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST
- IV miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS
- I miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN
- laureat z
wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OXFORD
MATEMATYKA PLUS |
Joanna
Ratajczak |
- V miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2010
- III miejsce w kraju
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PANDA 2010
- III miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS 2010 |
Damian
Hes |
III miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2010 |
Antonietta Nachiero |
- IX miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS 2010
- XIII miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST |
Ewa
Pietrzyk |
- XIII miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST |
Daria
Nachiero |
- III miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS
- I miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN |
Nikola
Krajewska |
- X miejsce w kraju w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS
- laureat I stopnia w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OXFORD MATEMATYKA PLUS |