Strona główna   Aktualności   Nauczyciele   Uczniowie   Osiągnięcia uczniów

ANDRZEJKI

w WTZ i dyskoteka

W tym dniu grupa naszych uczniów brała udział w andrzejkach zorganizowanych w Warsztatach Terapii Zajęciowej. W miłej atmosferze uczestnicy tych zajęć i nasi koledzy wspólnie bawili się. Były też oczywiście, jak przystało na ten dzień, różne wróżby.

zobacz więcej zdjęć z tego spotkania

A po południu tradycyjnie, jak co roku uczestniczyliśmy w szkolnych „andrzejkach”.

Impreza była szalona i bogata w różne atrakcje, które przygotowały dla nas Panie: G. Prodeus i S. Pazur.

Dyskotece przy nowoczesnej muzyce, towarzyszyła dobrze zaopatrzona szkolna kawiarenka, w której każdy mógł znaleźć coś pysznego dla siebie i obfitujący w słodycze i napoje sklepik uczniowski.

Wśród przygotowanych przez opiekunów i rodziców przysmaków królowały frytki i jesienne kanapki.

A że taniec wzmagał apetyt, smakołyki szybko znikały ze stołów.

Mamy nadzieję, że niedługo uczestniczyć będziemy w równie udanej zabawie (może w karnawale?).

zobacz więcej zdjęć z dyskoteki

wróć do Kalendarium

I. N.